ניקיון משרדים

/ניקיון משרדים

מיה ניקיון משרדים

תארו לעצמכם מצב שבו אתם נכנסים למשרד חנוק, מלוכלך ומבולגן, קשה להאמין שתוכלו להתייחס ברצינות לבעל המשרד ולעבודה איתו.
משרד מלוכלך יוצר רושם של פיזור,חוסר מקצועיות, קלות דעת, חוסר תשומת לב והזנחה. מובן מאליו שלשבת שם לאורך זמן לא יהיה לכם נעים.
בין אם אתם עוסקים בהוראה, היי טק, אדריכלות, פרסום וכו', המשרד שלכם הוא הרושם
הראשוני שיקבלו לקוחותיכם, עליכם ועל השירותים שאתם מציעים. חשוב שלכל האנשים היוצאים
ונכנסים ממשרדכם יהיה נעים, נוח ומאפשר התייחסות רצינית ומקצועית.

מכאן ניתן להבין את החשיבות הגבוהה של ניקיון משרדים, גם אם לעיתים נראה כי בתוך
כל העבודה, הניקיון הוא תחום זניח. למראה המשרד ישנה השפעה רבה על הצלחה של עסק
ושיווקו.

ניקיון משרדים בדרום

ניקיון משרדים בדרום

המשרד הוא הבית שלנו בעבודה, ולעיתים אנו אפילו מבלים שם, הרבה יותר שעות מהזמן שלנו בבית. גם במשרדים בהם העובדים מנסים לשמור על הסדר ולא ללכלך, אין תחליף לניקיון מקצועי של המשרד. משרד נקי ומסודר יכול להשפיע מאוד על הרושם שנוצר על לקוחות ועל התחושה היום יומית של העובדים וכלל השוהים בו. כאשר הסביבה נקיה נעים יותר לשהות בה לאורך זמן. הרושם הראשוני שנוצר כאשר נכנסים למשרד קשור קשר הדוק לרמת הניקיון בו. משרדים רבים, גדולים וקטנים, פונים להזמנת שירות ניקיון למשרדים ומבטיחים משרד נקי, אסתטי ונעים באופן קבוע.

באם אתם חפצים בסביבת עבודה נקייה וריחנית וכמובן ועם עובדים מקצועיים מומלץ להשקיע בשירות זה. שירות זה שווה את ההשקעה שלו בעשרות מונים ושירותי ניקיון טובים יגרמו לסביבת עבודה טובה יותר ונעימה יותר מחקרים מראים כי פיריון העבודה בחברה שכזאת תהיה גבוהה יותר פי כמה .
בנוסף יש לדעת כי חברת ניקיון משרדים יכול להכיל בתוכו מספר רב של שירותים כגון :אחזקת המשרד ,ניקוי חלונות,הדברה ושיפוצים קלים.

אחזקת וניקיון משרדים

אחזקת וניקיון משרדים דורשת גישה מקצוענית ובלתי מתפשרת המבוססת על ידע וניסיון.
כאשר אתה ניגש לבחירת חברה לצורך ניקיון משרד, חשוב לבחור חברה מקצועית, המקפידה על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים. חברה בה צוות העובדים קבוע ולא מתחלף וכך עולה רמת המיומנות והמקצועיות בו. זמינות החברה גם היא גורם חשוב. במידה ואתה זקוק לשירותי ניקיון למשרדים לא תוכל להמתין זמן רב לקבלת מענה. שירות זה נזקק בתדירות גבוהה במשרדים בהם שוהים אנשים רבים. גורם נוסף שחשוב לשים אליו לב הוא רמת השירות שניתן על ידי החברה וצוות הניקיון. צוות זה מנקה את המשרד לפעמים בשעות הפעילות שלו וחשוב שהאינטראקציה עם השוהים בו תהיה נעימה. כמובן שחשוב לבחור בחברה אמינה, אשר ניתן יהיה למסוך על צוות העובדים בה, ולהותיר להם לנקות את המשרד ללא חשש.

ניקיון משרדים ישראל

ניקיון משרדים ישראל

בישראל כיום פועלות בשוק חברות ניקיון רבות אשר מעניקות שירותי ניקיון משרדים, על כן בחירת חברת ניקיון משרדים אשר תבטיח שביעות רצון אופטימאלית איננה דבר של מה בכך. חברת ניקיון משרדים כיום צריכה להוכיח ניסיון מקצועי קודם, אמינות, מחיר דינאמי ויכולת גמישות לצרכי לקוחות. ישנם לקוחות אשר זקוקים לשירותי ניקיון משרד על בסיס יום יומי ויש כאלה אשר יכולים להסתפק בשירותי ניקיון משרדים אחת לשבוע. חוזקה וטיב שירותה של חברת ניקיון מתבסס על היכולת להציע שירות מוקפד וייחודי לצרכי לקוחות שונים בהתאם לרצונם.

כולנו כבר יודעים כי שמירה על ניקיונו של המשרד הינו הכרח עליו לא ניתן לוותר. לשם כך תוכלו לשכור את שירותיה של מיה אחזקת מבנים אשר מעניקה את שירותי המנוסים מחוץ לשעות העבודה. ביצוע עבודות הניקיון דווקא בשעות הערב מבטיח לנו מספר יתרונות:

ניקיון משרדים בשעות הערב גורם לכך כי לא ייתכן מצב בו העובדים מגיעים בתחילת היום, בזמן בו עדיין מתבצעות עבודות הניקיון אשר מפריעות למהלך העבודה התקין.
העובדים יוכלו להגיע למשרד אשר כבר נקי ומריח טוב. כך יוכלו להתחיל את יום העבודה שלהם באווירה נעימה ונינוחה.
צוות עובדי הניקיון יוכל לבצע כך את עבודתו על הצד הטוב ביותר, זאת מבלי שיאלץ לעכב את עבודתו כיוון שיום העבודה כבר התחיל. כך יוכלו לעבוד בנוחות מבלי שרעש העבודה יפריע לסדרו התקין של היום.

חשוב לזכור כי מומלץ להשאיר את עבודות הניקיון השונות במשרדכם לחברה מקצועית אשר תוכל לעשות את המוטל עליה בצורה היעילה והמנוסה ביותר. כל תוכלו להיות בטוחים כי הציוד המשרדי שלכם לא יינזק במהלך הניקיון וכי העובדים שלכם יוכלו להתחיל את יומם במשרד נקי ומסודר. חברת מיה אחזקות תשמח להעמיד לרשותכם את שירותיה ולבצע את כלל עבודות הניקיון לן אתם זקוקים ברמה הגבוהה ביותר.

בחברת מיה אחזקות מקפידים לשמר עבורכם סביבת עבודה נקייה והיגיינית. בחדרי הישיבות, חדרי ההנהלה ובאולמות הכנסים מתבצעות עבודות מיוחדות ועדינות כיאה לאופי המשרד. הסרת כתמים, ניקוי והברקת שולחנות באמצעות חומרים מיוחדים וידידותיים לסביבה, ניקוי וחיטוי הריהוט, חידוש כיסאות, שאיבת אבק, נטרול ריחות רעים, בישום חללים לאווירה נעימה, שימוש במכשור חדשני וחומרים יעודים המתאימים לאופי המקום ולסביבת העבודה. מיה אחזקות נותנת מענה יעיל, מהיר ומקצועי לכל מגוון בקשות הלקוח.

במיה אחזקות השירות והמקצועיות הם אחד היתרונות הבולטים ביותר
חברתינו מציעה :
-מענה מהיר, פיקוח צמוד ויומי
-שירות מקצועי
-הקפדה וטיפול בכל היבטי האחזקה, כי השלמות נמצאת בפרטים הקטנים!
-שימוש בחומרים איכותיים ובציוד מתקדם, כמו מכונת פוליש וקיטור, ערכות ניקיון ועוד..
-מחירים הוגנים ואמינות מעל לכל

Call Now Button